Czym jest Anurex

Wkładka do krioterapii hemoroidów

Naturalna, opatentowana nowatorska metoda leczenia hemoroidów zimnem z 95% skutecznością. Wylecz się skutecznie i bezpiecznie, bez skutków ubocznych.

Leczenie w domu, bez dyskomfortu.

Wkładka Anurex jest szczególnie zalecana osobom, które nie mogą stosować farmakologicznych i chemicznych środków do leczenia hemoroidów. Są to np. kobiety w ciąży i karmiące, osoby starsze i chorujące na przewlekłe choroby, zażywające inne leki, alergicy. Anurex jest także przydatny w leczeniu, profilaktyce i rehabilitacji u grup narażonych na występowanie hemoroidów, np. zawodowych kierowców, osób wykonujących pracę siedzącą.

Wkładka do krioterapii hemoroidów jest wielorazowego użytku. Jest to wyrób medyczny przeznaczony do użytku osobistego, tylko dla jednej osoby.

Anurex powiedz stop hemoroidom!

Jak stosować Anurex

Po otwarciu kartonika wkładkę Anurex w ochronnym opakowaniu z tworzywa włożyć do zamrażalnika. Po min. 2 godzinach jest gotowa do użytku.

1. Posmarować końcówkę wkładki Anurex oraz okolice obolałego miejsca wazeliną (lub np. dowolnym kupionym w aptece lubrykantem) i leżąc na boku podgiąć wolną nogę.

2. Zaaplikować Anurex tak, jak zwyczajny czopek. Odczucie ulgi jest niesamowite 🙂 Znika ból, świąd, pieczenie. A w tym czasie obkurczają się przeciążone naczynia krwionośne, powracają do formy i „gimnastykują się”.

3. Po ok. 6 minutach uczucie chłodzenia minie. Należy wówczas wyjąć Anurex, umyć w ciepłej wodzie z mydłem i wstawić w opakowaniu ochronnym z powrotem do zamrażalnika.

Postępowanie w razie uciążliwych objawów

Kurację wkładką Anurex należy przeprowadzić w ciągu 2 tygodni, 2x dziennie aplikując wkładkę na 6-8 minut. Po tym czasie objawy chorobowe ustępują, a hemoroidy wracają do formy. Wg badań przeprowadzonych przez Rudd Clinic, centrum leczenia chorób proktologicznych w Toronto, u 95% pacjentów mijają wszystkie objawy choroby hemoroidalnej. Profilaktycznie zaleca się wówczas stosowanie wkładki Anurex np. 1 raz w miesiącu.

Ważne

Skłonność do hemoroidów – a raczej do ich przeciążenia i choroby – oznacza konieczność zmiany stylu życia. Inaczej hemoroidy będą okresowo nawracać. Czasem drobne zmiany robią ogromną różnicę! Spróbuj:

  • wyeliminować papierosy,
  • ograniczyć spożycie alkoholu,
  • raz na godzinę wstawać od biurka i przez 5 minut pochodzić po pomieszczeniu lub – lepiej! – wyjść na zewnątrz,
  • jeść więcej zielonych warzyw,
  • mniej dźwigać,
  • więcej się relaksować,
  • rozciągać się rano przed wystawieniem nogi z łóżka,
  • leczniczo popijać nalewkę z jarzębiny.