Hemoroidy w ciąży

Leczenie hemoroidów w ciąży

Czy wiesz, że od czwartego miesiąca ciąży aż 85% kobiet cierpi z powodu hemoroidów? 

Do niedawna cierpiące na hemoroidy ciężarne kobiety i młode mamy były zdane na mało skuteczne nasiadówki. Leki i maści przeciw hemoroidom są ściśle zakazane w trakcie ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Krioterapeutyczna wkładka Anurex jest idealnym i jedynym dozwolonym do stosowania środkiem dla tych pacjentek. Nie tylko przynosi natychmiastową ulgę w świądzie, bólu i pieczeniu, ale także tamuje krwawienie i przywraca sprawność hemoroidów. Anurex to domowe leczenie hemoroidów, skutecznie.

Co pomoże na hemoroidy w ciąży?

Wkładka Anurex jest szczególnie zalecana osobom, które nie mogą stosować farmakologicznych i chemicznych środków do leczenia hemoroidów, np. kobietom w ciąży i karmiącym mamom. Wkładka Anurex nie wydziela żadnych substancji do organizmu. Działa w 100% naturalnie. Należy do metod leczenia z zakresu krioterapii, znanych od starożytności – już w V wieku p.n.e  Hipokrates, grecki lekarz zwany ojcem medycyny, zalecał leczenie zimnem dla zmniejszenia obrzęku, krwawienia i bólu. Wkładka do krioterapii hemoroidów Anurex to nowatorska, opatentowana i skuteczna metoda leczenia hemoroidów zimnem z potwierdzoną skutecznością działania!

Skuteczne leczenie hemoroidów w ciąży

Wg badań przeprowadzonych przez Rudd Clinic – centrum leczenia chorób proktologicznych w Toronto – u 95% pacjentów mijają wszystkie objawy choroby hemoroidalnej. Pro laktycznie zaleca się wówczas stosowanie wkładki Anurex np. 1 raz w miesiącu.

Wylecz hemoroidy z Anurex

Anurex opinie

„Używam od tygodnia. To dosłowne błogosławieństwo, złoty środek 🙂 Po prostu chce się teraz żyć, kto zmaga się z problemem hemoroidów zrozumie co mam na myśli 🙂 Polecam z czystym sumieniem! Dziękuję”.

Hania, Wrocław

„Anurex rzeczywiście jest świetną metodą leczenia. Cieszę się, że ją znalazłam”

Agnieszka, Killarney (Irlandia)

Zacznij stosować Anurex i wylecz się skutecznie w domu, bez skutków ubocznych i dyskomfortu!

Powiedz STOP hemoroidom i ciesz się życiem!